Ogłoszenie

REJESTRACJA NICKAMI Z GRY

Głosować w sondach!!!

#1 2010-08-28 14:27:38

Alice

Gość

Dr Joint - Enigma

Witam
mam nadzieje ze podanie w ciaglej formie nie bedzie Wam przeszkadzac ;] moj nick w grze to Dr Joint (BK) 4rr 380 lvl . Mam 19 wiosen ;] brak warnow z tego co mi wiadomo dla pewnosci sprawdzalem w dziale warny ;] i tez nic nie wykrylo (jesli sie myle to przepraszam) . Nie bylem ostatnio w zadnej guild , konto posiadam od samego jego powstania ;] . W Mu Freedom gram z przerwami 2 lata niestety bo utracie 2 postaci na 20 rr zaczalem od nowa i jakos mi idzie powoli ;] . Pochodze z niewielkiej miejscowosci w woj. malopolskim o nazwie Krzeczów 39 km od krk . Uwielbiem grac w pilke bez niej me zycie nie ma sensu lubie zapalic loleczka , spotykac sie z przyjaciolmi i organizowac rozne wyjazdy , lubie ludzi otwartych na innych z ktorymi mozna sie dogadac i wejsc w kompromis ;] nie lubie sie klucic i sprzeczac przewarznie unikam takich sytuacjii ;> . w Guild nie posiadam zadnych znajomych , niestety...;( . Chce do Was dolaczyc poniewaz z tego co mi wiadomo jestescie mloda guild wydaje mi sie za zgrana powazna i godna uwagi pragne zasilic i budowac wasza guild wspolnie z Wami . Mysle ze to skromne podanie nakresli wam zarys mojej osoby i pomoze podjac wlasciwa decyzje
Pozdrawiam i czekam na odp
Dr Joint

Ostatnio edytowany przez Alice (2010-08-28 14:38:14)

 

#2 2010-08-28 14:53:58

 Petek

Pr0 Lamer

Skąd: Eddie
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 328
Punktów :   10 

Re: Dr Joint - Enigma

Enigma de facto sama decyduje o swoich przyjętych no ale jak chcecie.

Offline

 

#3 2010-09-02 17:13:54

Alice

Gość

Re: Dr Joint - Enigma

Mało głosów;/ sarman do ciebie podanie więc decyzja należy do ciebie. Przyjęty czy nie ? jak sie zastanowisz to napisz na GF

 

#4 2010-09-02 19:24:25

 Extodus

Leń

1627706
Zarejestrowany: 2010-07-16
Posty: 107
Punktów :   

Re: Dr Joint - Enigma

Jesli bedize szybko expic , to tak. A tak to by byc dla samego bycia ,to ni. Przynajmniej nie ma 12 lat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl